O mnie

Nazywam się Bożena Przyjemska jestem osteopatką i holistyczną dietetyczką wykształconą w Kanadzie. Prowadzę w Toronto praktykę i oprócz zabiegów osteopatycznych, udzielam konsultacji dotyczących poprawy, jakości życia i pozbycia się rozmaitych dolegliwości. Jestem wielką zwolenniczką dietetyki i uważam, że 80% naszych dolegliwości pochodzi z błędów dietetycznych, co potwierdzają także najnowsze badania. W Polsce skończyłam Szkołę Medyczną i Biologię na UMK w Toruniu. Na stałe mieszkam w Toronto. Do Polski przylatuję dwa razy do roku, wiosną i jesienią, kiedy odbywają się moje szkolenia Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. TCK praktykuję od 25 lat. Jej tajniki zgłębiłam w Ameryce, która jest jej kolebką . Moim nauczycielem był lekarz osteopatii John Upledger. Opracował on i zmodyfikował terapię stworzoną przez dr. Wiliama Sutherlanda oraz założył instytut na Florydzie, nazwany jego imieniem. Instytut ten, oprócz działalności szkoleniowej, prowadzi badania nad skutecznością Terapii Czaszkowej i jej wpływu na nasze zdrowie. Będąc pod wielkim wrażeniem skuteczności tej terapii, opracowałam program szkolenia w języku polskim.

Od 1999 roku, prowadzę szkolenia Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, technik powięziowych i osteopatycznych. Posiadam Certyfikat Instytutu Upledgera.

Oprócz dydaktyki, którą zajmuje się w Polsce, prowadzę w Toronto prywatny gabinet Medycyny Naturalnej. Podstawą do moich wszystkich metod leczenie jest dietoterapia . Oprócz terapii osteopatycznych, do których zalicza się Terapia Czaszkowo Krzyżowa, proponuję:

  • Uwolnienie psychosomatyczne
  • Diagnozę intuicyjną
  • Testy nietolerancji pokarmowej
  • Homeopatię
  • Ziołolecznictwo

Jestem autorką pięciu bestsellerowych książek „Terapia Czaszkowo Krzyżowa” i Niebezpieczne Zboża, Groźny Gluten”. Z Daleka od mleka”, „Czego nie powie ci lekarz o chorobach nowotworowych” „Terapia Czaszkowo-Krzyżowa dla zaawansowanych praca z emocjami”

 

KSIĄŻKI

Kup książki autorstwa Bożeny Przyjemskiej.
Bożena Przyjemska
telefon 001-416-248-0141
bozena.przyjemska@gmail.com
Małogorzata Matysiak
Bielsko-Biała / Warszawa
Kom. 501 431 739
kursy_tck@o2.pl